Krajkové šaty

Krajkové šaty jsou trendové! (h3)

Stále si lámete hlavu nad tím, jaké si pořídit šaty? A co takhle zkusit krajkové šaty, působí velmi elegantně a krajka je velmi oblíbená. Krajkové šaty využije na všechny příležitosti. Nemusí to být nutně záležitost pouze na svatbu nebo na ples. Takové šaty se dají využít do práce i na každodenní nošení.

Plesové šaty s krajkou působí luxusně (h3)

Plesové krajkové šaty jsou v současné době velmi žádané, protože z vás vykouzlí dračici, ale i romantičku. Záleží, na jaký ples se chystáte a co je tam dovoleno. Nicméně krajka je velký trend a dodává na ženskosti a jedinečnosti. K takovému druhu šatů už nepotřebujete žádné výrazné šperky, neboť samotná krajka může být zdobená jemnými perličkami nebo třpytivými kamínky.

Dlouhé nebo krátké? (h3)

Pokud chcete vypadat romanticky, ale zároveň nepřehlédnutelně, pořiďte si dlouhé krajkové šaty. Můžete u nich zvolit dlouhý či krátký rukáv a určitě nebudete zklamaná. Tento typ šatů využijí i starší ženy, protože jim zakryjí ruce a nebudou muset řešit řádný šál, či bolerko. Mladší ročníky si mohou dovolit šaty kratšího střihu mírně nad kolena. Krajka dodává na eleganci a podtrhuje celý look šatů. Proto je určitě na místě si takové šaty pořídit. Šaty doplňte o jednoduché psaníčko a lodičky na podpatku. Nepotřebujete žádné masivní šperky či doplňky. V jednoduchosti je krása.

Široká nabídka šatů pro Vás (h3)

Krajkové šaty dnes pořídíte v různých střizích, krátké i dlouhé, s dlouhým rukávem či bez rukávu. Nabídka je opravdu široká a vybere si každá žena. Pokud chcete využít krajkové šaty na více příležitostí, určitě volte jednoduchý střih a barvu. Určitě nešlápnete vedle s klasickou černou barvou, ale vhodné jsou i pastelové jemné barvy, které vhodně doladíte o stylovou kabelku nebo boty.

Na každodenní nošení stačí, když váš look oživíte džínovou nebo koženou bundičkou. Jako kabelku můžete zvolit crossbody nebo batoh, který outfit vyzdvihne. Velký výběr máte u bot, můžete zvolit klasické tenisky nebo elegantnější balerínky.

Důležité informace

Adresa:

A.muchy 425/11
Litoměřice 412 01

Jméno

Martin Legnavský

Tel:

773627827

e-mail

mlegnavsky@seznam.cz